Dubai Investment Park’ ta Yatırım Fırsatı

Dubai Investment Park’ ta Yatırım Fırsatı

Açıklama başlığı

Projeye Genel Bakış

Karma Developers’ın 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler içeren projesi Dubai Investment Park’taki (DIP) Olivia Residences’ta lüks yaşamı keşfedin. Bu olağanüstü konut projesi, modern yaşam sanatını yeniden tanımlayarak, sakinlerine G + 6 yapısında modern ve verimli bir düzen sunan eşsiz bir rahat yaşam tarzı deneyimi sunuyor.

Proje, Dubai’nin gelişen büyüme ve yenilik merkezi olan Dubai Yatırım Parkı’nda stratejik bir konuma sahiptir. Bu birinci sınıf konum, lojistik ve ticaret işlerine büyük fayda sağlayan kilit ulaşım yollarına yakınlığı nedeniyle yatırım için bir cazibe merkezidir. Dubai Yatırım Parkı, hem bölge sakinleri hem de işletmeler için cazip bir yer haline getiren temel olanaklara sahip entegre topluluğu ile tanınmaktadır. Giderek artan sayıda konut projesiyle tamamlanan bölge, buraya ev demeyi tercih edenlere dinamik bir Dubai yaşam tarzı vaat etmektedir.

Projede 96 adet tek yatak odalı daire, 115 adet iki yatak odalı daire ve 18 adet üç yatak odalı daire olmak üzere toplam 229 daire bulunmaktadır. Buradaki her metrekare, özenli bir tasarım ve titiz bir işçiliğin tuvali niteliğindedir. Daireler, çağdaş mimari ve zarif iç mekanlarla karakterize edilen biçim ve işlevin uyumlu bir karışımıdır. Her birim, doğal ışıkla dolu ve üst düzey kaplamalarla süslenmiş bir huzur sığınağı olarak hizmet vermektedir. Geniş yaşam alanlarından iyi döşenmiş yatak odalarına kadar her ayrıntı, sakinlerin en üst düzeyde konforunu sağlamak için düşünülmüştür.

Eğlenceli tasarım cephesi, onu yalnızca bir yaşam alanından bir yaşam tarzı seçimine dönüştüren çok çeşitli olanaklar sunmaktadır. Bu olanaklar her yaştan ve tercihten sakinlere hitap etmektedir. Pitoresk çevreyi seyrederken ferahlatıcı sonsuzluk havuzuna dalın. Meditasyon ve rahatlama için mükemmel olan güzel peyzajlı Zen Bahçesi’nde huzur bulun. Panoramik manzaralı son teknoloji kapalı spor salonunda formunuzu koruyun ve egzersiz yapın. Uzun bir günün ardından rahatlatıcı saunada gevşeyin ve gençleşin.

Proje Hakkında Önemli Noktalar:

  • Dubai Yatırım Parkı’nın (DIP) kalbinde yer alan çağdaş bir konut projesi.
  • 1, 2 ve 3 yatak odalı dairelerden oluşan toplam 229 ünite mevcuttur.
  • Mimari konut harikası, ek bir çatı alanı ile G + 6 katta duruyor.
  • Modern yaşamı yeniden tanımlayan proje, olağanüstü konfor ve stil sunuyor.
  • Dinamik bir Dubai yaşam tarzı için giderek artan sayıda konut geliştirmesi ile tamamlanmaktadır.
  • Hizmetinize sunulan bir dizi eğlence tesisi ile gevşeyin ve gençleşin.
  • Instagram’a layık konumlarda unutulmaz anlar yakalayın.
  • Konforlu dış mekanlarda sosyalleşin veya rahatlayın.

 

 

 

Compare listings

Karşılaştırmak