Dubai JVC Bölgesinde Lüks Uzun Vadeli Proje

Dubai JVC Bölgesinde Lüks Uzun Vadeli Proje

Açıklama başlığı

Projeye Genel Bakış

Condor Developers tarafından geliştirilen bir dizi stüdyo, 1 ve 2 yatak odalı daire sunan Concept 7 Residences at JVC ile yüksek yaşamı keşfedin. Hayatın heyecan verici bir yolculuk olduğu ve her anın yeni deneyimleri, tutkuları ve bağlantıları kucaklamak için bir fırsat olduğu fikrini somutlaştırıyor. Bu felsefe, bu gelişimin dokusuna dokunmuş ve onu anınıza gerçekten sahip olabileceğiniz bir yer haline getirmiştir.

En önemli özelliklerinden biri, Dubai’deki Jumeirah Village Circle’daki birinci sınıf konumudur. Bu gelişen bölge, Circle Alışveriş Merkezi ve Jumeirah Village Circle Park ile sadece birkaç dakika uzaklıkta en üst düzeyde kolaylık sunmaktadır. Burada alışveriş, yemek ve açık hava etkinliklerinin eşsiz bir karışımını deneyimleyebilirsiniz. Planlanmış peyzajlı parklar, çocuk oyun alanları, koşu parkurları ve ufukta bir bisiklet parkuru ile JVC aktif bir yaşam tarzına hitap ediyor. İster bir parkta dinlenmek ister eğlence aktivitelerine katılmak isteyin, bu bölgede herkes için bir şeyler vardır.

Site, lüks konutlardan oluşan koleksiyonuyla lüks yaşamla eş anlamlıdır. Daireler, hem zarif hem de konforlu birinci sınıf bir yaşam deneyimi sunmak için özenle tasarlanmıştır. Bu konutların her alanında kalite ön plandadır. Birinci sınıf armatürler ve donanımlar yaşam alanınızın her köşesini süsleyerek günlük hayatınıza zenginlik katar.

Proje Hakkında Önemli Noktalar:

  • İhtiyaçlarınıza uygun çeşitli stüdyo, 1 ve 2 yatak odalı daire seçenekleri.
  • Merkezi ve kullanışlı bir yaşam tarzı sunan Jumeirah Village Circle’ın kalbinde yer almaktadır.
  • Eşsiz bir yaşam alanı yaratan canlı ve davetkar iç mekanlar.
  • Tesis bünyesindeki sağlıklı yaşam merkezinde gençleşin ve sağlığınıza dikkat edin.
  • Büyüleyici bir yetişkin havuzu ve çocuk havuzu da dahil olmak üzere benzersiz lükslerin tadını çıkarın.
  • Yenilikçi Yaşam Konsepti, bir binadan daha fazlası, hayata ve yaşama yeni bir bakış açısı.

Circle Mall, Jumeirah Village Circle Park ve çok sayıda park ve açık hava aktivitesine yakınlık.

Compare listings

Karşılaştırmak