Hakkımızda

Hakkımızda

Nova Group Holding, Türkiye, Avrupa ve Amerika arasında köprü kuran köklü bir kuruluştur. Uluslararası alanda geniş bir danışmanlık birimi ağıyla hizmet veren Nova Group, Avrupa, Amerika ve Türkiye’de gayrimenkul, yabancıya satış, gayrimenkul yatırımları, finansman ve GYO ile GYF konularında kurumsal ve bireysel çözüm hizmetleri sunmaktadır.

Yatırımın kapsamını genişletmek isteyen kurumlar ve bireyler için Nova Group, Dubai’de emlak brokerliği ve çözüm ortakları ile birlikte yatırım danışmanlığı, değerleme uzmanlığı, hukuka uygunluk, finans, mimarlık, üretim ve gayrimenkul yönetimi alanlarında kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Nova Group Holding, sektördeki deneyimini ve uzmanlığını kullanarak müşterilerine etkili çözümler sunmayı, güvenilir bir iş ortağı olarak uzun vadeli ilişkiler kurmayı ve global pazarda öncü bir rol üstlenmeyi hedeflemektedir.

Nova Global Dubai Hizmetlerimiz

Uçtan Uca Nova Global Dubai Hizmetlerimiz

Dubai Şirket Kurmak

Dubai'de iş kurmak, dinamik iş ortamının sunduğu coğrafi ve vergi avantajlardan yararlanarak uluslararası arenada başarılı bir işletme yolculuğuna çıkmak anlamına gelir. Nova Global Dubai olarak serbest bölge ve Anakara şirket kurulumunda uçtan uca danışmanlığı vermektedir.

Dubai Franchising

Dubai Emirliklerinde farklı sektörlerde ve alanlarda franchise yatırım fırsatları sunuyoruz. Restoran, mağaza, otomotiv, eğitim, sağlık, güzellik ve daha birçok sektörde franchising fırsatları sunarak, yatırımcıların bütçe, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Dubai Golden Visa

Dubai Altın Vize (Golden Visa), Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) verdiği özel bir oturum iznidir. Bu vize, yatırımcılara, girişimcilere, profesyonellere ve aile üyelerine uzun vadeli oturma hakkı sunarak ülkenin ekonomik büyümesini desteklemeyi amaçlar. Uzman ekibimizle

Dubai Gayrimenkul Danışmanlığı

Dubai'nin önde gelen inşaat firmalarıyla yakın işbirliği içindeyiz ve 100+'dan fazla başarılı projeyi portföyümüzde bulundurarak geniş bir iş ağına sahibiz. Profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızla sizlere Dubai'de gayrimenkul yatırım fırsatı sunuyoruz.

Dubai Hukuk Danışmanlığı

Dubai’de GAYRİMENKUL & İNŞAAT HUKUKU, İCRA VE İFLAS HUKUKU, HUKUK DAVALARI UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM HUKUKU, TİCARET HUKUKU, KURUMLAR HUKUKU Ve CEZA HUKUKU alanlarında uzman avukatlarla hizmet sağlıyoruz.

Dubai Finansal Danışmanlık

Nova Global Dubai, Dubai'deki finansal hizmetler ve gayrimenkul yatırımında lider bir isim olarak öncü bir vizyon sunuyor. Sunduğumuz hizmetler sadece bir iş modeli değil, aynı zamanda size finansal büyüme ve geleceğe güvenle adım atma fırsatları sunan bir temel sunmayı hedefliyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak