Dubai Franchise Yatırımı

Dubai Francise Yatırımı

Nova Golden Franchise, Dubai franchise yatırımı konusunda uzman bir danışmanlık firmasıdır. Amacımız, müşterilerimize en uygun franchise fırsatlarını sunarak, işletme sahiplerine ve yatırımcılara karlı ve başarılı bir iş ortaklığı sağlamaktır.
Nova Golden Franchise olarak, Arap Birlik Emirlik genelinde farklı sektörlerde ve alanlarda franchise yatırım fırsatları sunuyoruz. Restoran, mağaza, otomotiv, eğitim, sağlık, güzellik ve daha birçok sektörde franchising fırsatları sunarak, yatırımcıların bütçe, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.
Nova Golden Franchise olarak, müşterilerimize işletme kurulumu, franchise modeli analizi, yatırım planlaması, finansal analiz, pazarlama stratejileri, franchise sözleşmeleri, eğitim ve danışmanlık gibi hizmetler sunuyoruz. Bu sayede, yatırımcıların franchising yolculuğunda her aşamada yanlarında oluyor ve başarılı bir işletme sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz.
Nova Golden Franchise, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için, sektördeki son gelişmeleri yakından takip ediyor ve iş ortaklarımızın yatırımlarını en yüksek getiriyi sağlayacak şekilde planlamalarına yardımcı oluyoruz. Franchise yatırımları, riskli bir yatırım olabilir ve doğru kararlar alınması gereklidir. Nova Golden Franchise olarak, müşterilerimize doğru kararlar almalarında yardımcı oluyoruz.
Nova Golden Franchise, Dubai’de franchise yatırımları konusunda uzmanlığıyla tanınan bir firma olarak, müşterilerimizin başarılı işletme sahipleri olmasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. İş ortaklarımızın karlı ve başarılı bir geleceğe adım atmalarına yardımcı olmak için hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Dubai Hukuk Danışmanlığı

Gayrimenkul & İnşaat Hukuku

İcra & İflas Hukuku

Hukuk Davaları, Uyuşmazlık Çözüm Hukuku

Gayrimenkul & İnşaat Hukuku

Serbest Bölge Şirketi

Offshore Şirketi

Uzmanlık Alanlarımız

Dubai Hukuk Danışmanlığı

Gayrimenkul & İnşaat Hukuku

İcra & İflas Hukuku

Hukuk Davaları, Uyuşmazlık Çözüm Hukuku

Gayrimenkul & İnşaat Hukuku

Serbest Bölge Şirketi

Offshore Şirketi

Dubai Şirket Türleri

Dubai' de Kurabileceğiniz Şirket Türleri

1

Dokümantasyon Hazırlama

Serbest Bölge Şirketi

Dubai’deki serbest bölge şirket kurulumu, yabancı yatırımcılar için cazip fırsatlar sunan bir seçenektir. Bu bölgelerde şirket kurmak, vergi avantajları, düşük işletme maliyetleri, altyapı imkanları ve uluslararası ticaret kolaylıkları gibi birçok avantaj sağlar.

Offshore Şirketi

Dubai’de offshore şirketler, farklı sektörlerde faaliyet gösterebilir. Çeşitli iş modellerine, stratejilere uygunluk, Hızlı Kurulum ve Kolaylık, Vergi Avantajları ve Uluslararası Ticaretin Kolaylaştırılması gibi birçok kolaylıklar sağlamaktır.

Nova Global Dubai Hizmetlerimiz

Uçtan Uca Nova Global Dubai Hizmetlerimiz

Dubai Şirket Kurmak

Dubai'de iş kurmak, dinamik iş ortamının sunduğu coğrafi ve vergi avantajlardan yararlanarak uluslararası arenada başarılı bir işletme yolculuğuna çıkmak anlamına gelir. Nova Global Dubai olarak serbest bölge ve Anakara şirket kurulumunda uçtan uca danışmanlığı vermektedir.

Dubai Franchising

Dubai Emirliklerinde farklı sektörlerde ve alanlarda franchise yatırım fırsatları sunuyoruz. Restoran, mağaza, otomotiv, eğitim, sağlık, güzellik ve daha birçok sektörde franchising fırsatları sunarak, yatırımcıların bütçe, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Dubai Golden Visa

Dubai Altın Vize (Golden Visa), Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) verdiği özel bir oturum iznidir. Bu vize, yatırımcılara, girişimcilere, profesyonellere ve aile üyelerine uzun vadeli oturma hakkı sunarak ülkenin ekonomik büyümesini desteklemeyi amaçlar. Uzman ekibimizle

Dubai Gayrimenkul Danışmanlığı

Dubai'nin önde gelen inşaat firmalarıyla yakın işbirliği içindeyiz ve 100+'dan fazla başarılı projeyi portföyümüzde bulundurarak geniş bir iş ağına sahibiz. Profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızla sizlere Dubai'de gayrimenkul yatırım fırsatı sunuyoruz.

Dubai Hukuk Danışmanlığı

Dubai’de GAYRİMENKUL & İNŞAAT HUKUKU, İCRA VE İFLAS HUKUKU, HUKUK DAVALARI UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM HUKUKU, TİCARET HUKUKU, KURUMLAR HUKUKU Ve CEZA HUKUKU alanlarında uzman avukatlarla hizmet sağlıyoruz.

Dubai Finansal Danışmanlık

Nova Global Dubai, Dubai'deki finansal hizmetler ve gayrimenkul yatırımında lider bir isim olarak öncü bir vizyon sunuyor. Sunduğumuz hizmetler sadece bir iş modeli değil, aynı zamanda size finansal büyüme ve geleceğe güvenle adım atma fırsatları sunan bir temel sunmayı hedefliyoruz.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

Dubai yüksek yatırım Fırsatlarını Keşfetmenin Tam Zamanı

Ücretsiz Danışmanlık için hemen iletişime geç!

Web Developement

We provide ongoing property maintenance which includes lawn mowing, fertilizing, spring and fall cleanups, de-thatching, aerating, seeding, mulching, edging, herbicide application, plant health care, snow plowing, pruning, and tree care and removal.

UI/UX Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitent tristique magna sit amet purus gravida.

Logo Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitent tristique magna sit amet purus gravida.

Compare listings

Karşılaştırmak