Dubai Ana Karada Şirket Kurmak

Dubai Ana Karada Şirket Kurmak

Dubai Şirket Kurmak

Dubai Ana Karada şirket kurmak size 3.000’den fazla ticari faaliyet arasından seçim yapma avantajı sağlar. Anakaradaki iş kurulumunuz boyunca size rehberlik edelim.

NOVA GLOBAL DUBAI

Dubai ana kara şirketi kurmanın faydaları

ticari faaliyetlerinizde ve profesyonel girişimlerinizde müreffeh bir gelecek sağlar

Ana kara şirketleri geniş bir ticaret kapsamı, %100 sahiplik ve konum esnekliği sunar. Bunlar, girişimcilerin BAE'de bir ana kara şirketi kurmaya çalışmasının nedenlerinden bazılarıdır.

Konum esnekliği ve sıfır ticaret kısıtlaması

Bir Dubai ana kara şirketinin diğer işletmelerle ticaretinde herhangi bir kısıtlama yoktur ve yer sınırlaması yoktur. Ana kara şirketleri ayrıca devlete hizmet sunabilir veya BAE'nin herhangi bir yerinden tüketicilerle doğrudan ticaret yapabilir. Ana kara şirketi kurulumu ayrıca işletmelerin birden fazla şube açmasına ve Emirlikler genelinde güçlü bir varlık oluşturmasına olanak tanır.

Geniş çalışma kapsamı

İşletmeleri de geniş bir iş kapsamını üstlenebilecek konumdadır. Ana karadaki teklifinizi çeşitlendirmek istediğinizde, yeni ticari faaliyetinizi DED'e yeniden kaydettirmeniz yeterlidir ve serbestçe ticaret yapmaya hazırsınız demektir.

Kazançlı devlet sözleşmelerine erişim

Dubai'de anakara iş kurmak için herhangi bir teşvik, devlet ihalelerinin BAE'de büyük bir iş olmasıdır. Son yıllarda Abu Dabi Yürütme Konseyi, 4 milyar AED'nin üzerinde altyapı harcaması da dahil olmak üzere hükümet projeleri için 17,5 milyar AED (4,76 milyar ABD Doları) harcamayı onayladı. Yaklaşık 2 milyar AED eğitim için ve 1,2 milyar AED de kamu ve sosyal tesislerin iyileştirilmesi için ayrılmıştır. Dubai'de yerleşik bir anakara şirketi olarak, bu tür kazançlı devlet sözleşmelerinden yararlanmak için iyi bir konuma sahip olacaksınız.

Anakaradaki ticari kuruluşların %100 mülkiyet kontrolü

Nova Global Dubai Hizmetlerimiz

Uçtan Uca Nova Global Dubai Hizmetlerimiz

Dubai Şirket Kurmak

Dubai'de iş kurmak, dinamik iş ortamının sunduğu coğrafi ve vergi avantajlardan yararlanarak uluslararası arenada başarılı bir işletme yolculuğuna çıkmak anlamına gelir. Nova Global Dubai olarak serbest bölge ve Anakara şirket kurulumunda uçtan uca danışmanlığı vermektedir.

Dubai Franchising

Dubai Emirliklerinde farklı sektörlerde ve alanlarda franchise yatırım fırsatları sunuyoruz. Restoran, mağaza, otomotiv, eğitim, sağlık, güzellik ve daha birçok sektörde franchising fırsatları sunarak, yatırımcıların bütçe, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Dubai Golden Visa

Dubai Altın Vize (Golden Visa), Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) verdiği özel bir oturum iznidir. Bu vize, yatırımcılara, girişimcilere, profesyonellere ve aile üyelerine uzun vadeli oturma hakkı sunarak ülkenin ekonomik büyümesini desteklemeyi amaçlar. Uzman ekibimizle

Dubai Gayrimenkul Danışmanlığı

Dubai'nin önde gelen inşaat firmalarıyla yakın işbirliği içindeyiz ve 100+'dan fazla başarılı projeyi portföyümüzde bulundurarak geniş bir iş ağına sahibiz. Profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızla sizlere Dubai'de gayrimenkul yatırım fırsatı sunuyoruz.

Dubai Hukuk Danışmanlığı

Dubai’de GAYRİMENKUL & İNŞAAT HUKUKU, İCRA VE İFLAS HUKUKU, HUKUK DAVALARI UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM HUKUKU, TİCARET HUKUKU, KURUMLAR HUKUKU Ve CEZA HUKUKU alanlarında uzman avukatlarla hizmet sağlıyoruz.

Dubai Finansal Danışmanlık

Nova Global Dubai, Dubai'deki finansal hizmetler ve gayrimenkul yatırımında lider bir isim olarak öncü bir vizyon sunuyor. Sunduğumuz hizmetler sadece bir iş modeli değil, aynı zamanda size finansal büyüme ve geleceğe güvenle adım atma fırsatları sunan bir temel sunmayı hedefliyoruz.

Şirket kurulumunda çalıştığımız devlet kurumları ve özel şirketler

Yakından Çalıştığımız Dubai İnşaat Firmaları

Dubai Şirket Türleri

Dubai' de Kurabileceğiniz Şirket Türleri

Ana kara Şirketi

Ana kara şirketi, Birleşik Arap Emirlikleri’nin ilgili Emirliğinde Ekonomik Kalkınma Departmanı (DED) tarafından ruhsatlandırılmış bir şirkettir. Konum esnekliği ve sıfır ticari kısıtlama ayrıca %100 yabancı sermeye ile kurulumunu sağlar.

Serbest Bölge Şirketi

Dubai’deki serbest bölge şirket kurulumu, yabancı yatırımcılar için cazip fırsatlar sunan bir seçenektir. Bu bölgelerde şirket kurmak, vergi avantajları, düşük işletme maliyetleri, altyapı imkanları ve uluslararası ticaret kolaylıkları gibi birçok avantaj sağlar.

Offshore Şirketi

Dubai’de offshore şirketler, farklı sektörlerde faaliyet gösterebilir. Çeşitli iş modellerine, stratejilere uygunluk, Hızlı Kurulum ve Kolaylık, Vergi Avantajları ve Uluslararası Ticaretin Kolaylaştırılması gibi birçok kolaylıklar sağlamaktır.

Hızlı Teklif Al

Formu doldurun sizi hemen arayalım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adınız Soyadınız
İlgilendiğiniz Hizmeti Seçiniz

Compare listings

Karşılaştırmak