Dubai Serbest Bölge Şirket kurmak

Dubai Serbest Bölge Şirket Kurmak

Dubai Şirket Kurmak

Nova Global Dubai olarak 50’den fazla Birleşik Arap Emirlikler Dubai serbest bölgesinde Dubai Serbest Bölge Şirket Kurmak için girişimlere  destek oluyoruz. Hangi serbest bölgenin sizin özel iş gereksinimlerinize en uygun olduğuna karar verirken, konum, fiyat, iş türü, esnek masa veya ofis alanı seçenekleri, denetim ve defter tutma ve sermaye gereksinimleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere gözden geçirilmesi gereken çok fazla bilgi olduğunu biliyoruz.

NOVA GLOBAL DUBAI

Neden Serbest Bölge Şirket Kurmalısınız?

%100 yabancı Mülkiyet

İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı

Finansal Teşvikler

Sektörlere Özel ayrıcalık

Vergi Avantajları

Dubai Serbest Bölge Ticari Faaliyetler

Dubai’de serbest bölge şirket kurulumunda alabileceğiniz ticari faliyetler


1. Yayın Yönetimi
2. Danışmanlık Hizmetleri
3. Eğitim ve Öğretim
4. Etkinlik Yönetimi
5. Film, Yapım ve Post-Prodüksiyon
6. Endüstriyel Ürünler
7. Bilgi Teknolojileri Hizmetleri
8. Basın ve Pazarlama Hizmetleri
9. Müzik ve Eğlence
10. Yayıncılık
11. Ticaret
12. Yeni Medya

Nova Global Dubai Hizmetlerimiz

Uçtan Uca Nova Global Dubai Hizmetlerimiz

Dubai Şirket Kurmak

Dubai'de iş kurmak, dinamik iş ortamının sunduğu coğrafi ve vergi avantajlardan yararlanarak uluslararası arenada başarılı bir işletme yolculuğuna çıkmak anlamına gelir. Nova Global Dubai olarak serbest bölge ve Anakara şirket kurulumunda uçtan uca danışmanlığı vermektedir.

Dubai Franchising

Dubai Emirliklerinde farklı sektörlerde ve alanlarda franchise yatırım fırsatları sunuyoruz. Restoran, mağaza, otomotiv, eğitim, sağlık, güzellik ve daha birçok sektörde franchising fırsatları sunarak, yatırımcıların bütçe, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Dubai Golden Visa

Dubai Altın Vize (Golden Visa), Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) verdiği özel bir oturum iznidir. Bu vize, yatırımcılara, girişimcilere, profesyonellere ve aile üyelerine uzun vadeli oturma hakkı sunarak ülkenin ekonomik büyümesini desteklemeyi amaçlar. Uzman ekibimizle

Dubai Gayrimenkul Danışmanlığı

Dubai'nin önde gelen inşaat firmalarıyla yakın işbirliği içindeyiz ve 100+'dan fazla başarılı projeyi portföyümüzde bulundurarak geniş bir iş ağına sahibiz. Profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızla sizlere Dubai'de gayrimenkul yatırım fırsatı sunuyoruz.

Dubai Hukuk Danışmanlığı

Dubai’de GAYRİMENKUL & İNŞAAT HUKUKU, İCRA VE İFLAS HUKUKU, HUKUK DAVALARI UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM HUKUKU, TİCARET HUKUKU, KURUMLAR HUKUKU Ve CEZA HUKUKU alanlarında uzman avukatlarla hizmet sağlıyoruz.

Dubai Finansal Danışmanlık

Nova Global Dubai, Dubai'deki finansal hizmetler ve gayrimenkul yatırımında lider bir isim olarak öncü bir vizyon sunuyor. Sunduğumuz hizmetler sadece bir iş modeli değil, aynı zamanda size finansal büyüme ve geleceğe güvenle adım atma fırsatları sunan bir temel sunmayı hedefliyoruz.

Dubai Şirket Türleri

Dubai' de Kurabileceğiniz Şirket Türleri

Anakara Şirketi

Anakara şirketi, Birleşik Arap Emirlikleri’nin ilgili Emirliğinde Ekonomik Kalkınma Departmanı (DED) tarafından ruhsatlandırılmış bir şirkettir. Konum esnekliği ve sıfır ticari kısıtlama ayrıca %100 yabancı sermeye ile kurulumunu sağlar.

Serbest Bölge Şirketi

Dubai’deki serbest bölge şirket kurulumu, yabancı yatırımcılar için cazip fırsatlar sunan bir seçenektir. Bu bölgelerde şirket kurmak, vergi avantajları, düşük işletme maliyetleri, altyapı imkanları ve uluslararası ticaret kolaylıkları gibi birçok avantaj sağlar.

Offshore Şirketi

Dubai’de offshore şirketler, farklı sektörlerde faaliyet gösterebilir. Çeşitli iş modellerine, stratejilere uygunluk, Hızlı Kurulum ve Kolaylık, Vergi Avantajları ve Uluslararası Ticaretin Kolaylaştırılması gibi birçok kolaylıklar sağlamaktır.

Hızlı Teklif Al

Formu doldurun sizi hemen arayalım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adınız Soyadınız
İlgilendiğiniz Hizmeti Seçiniz

Compare listings

Karşılaştırmak