JVC Bölgesinde Yatırımlık Proje

JVC Bölgesinde Yatırımlık Proje

Açıklama başlığı

JVC Bölgesinde Yatırımlık Proje

Projeye Genel Bakış

JVC, Dubai’de çok çeşitli daireler sunan Dubai’deki en hızlı teslim geliştiricisi tarafından yeni bir konut geliştirme projesidir. Bu özel tasarım yüksek katlı site, geliştiricinin klasik imza rengini sunmakta ve cephe mimarisi, hayranlık uyandıran Skyline manzaraları ile sembolik işaret tasarımını sunmaktadır. Jumeirah Village Circle’da stratejik bir konuma sahip olan site sakinleri, kapılarının önündeki cazibe dünyasına erişebilirler. Ana otoyollara birkaç dakikalık mesafede yer alan site, şehrin geri kalanına kolay ulaşımın da yolunu açacaktır.

Ayrıca, bu geliştirme dahilindeki birimler, alıcıların belirli avantajlara sahip olabileceği cazip ödeme planı seçenekleriyle satın alınmaya hazır hale getirilmiştir.

The Residences, son derece özenle tasarlanmış iç mekanları ve lüks olanaklarıyla JVC’de şüphesiz en çok beklenen projelerden biridir. Site, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, sağlık kulübü ve peyzajlı bahçeler gibi olağanüstü olanaklara sahiptir. Zarif mimarisi, geniş zemin alanları ve muhteşem çevresiyle konut sakinleri, modern kentsel yaşam tarzının bölge kültürü ve iklimiyle ilişkisini bütünleştiren geleneksel fikirlerle farklı bir füzyonunu deneyimleyebilirler.

 

  • Mall of Emirates’e 10 Dakika
  • Şehir Merkezi ve Dubai Alışveriş Merkezi’ne 15 Dakika
  • Burj Al Arab’a 20 Dakika
  • DXB Uluslararası Havalimanı’na 30 Dakika
  • The pointe’ye 25 Dakika
  • DWC Havalimanı’na 30 Dakika

 

 

Compare listings

Karşılaştırmak